Apple iPhone 12 Mini
$679
Not Buyable
- LVEF52986
- Sold
Apple iPhone 12 Mini
New condition
--%
Battery Health
64GB
Blue
AT&T
A2176
Seller Listing Description
BRAND NEW, UNOPENED Blue iPhone 12 Mini 64gb (completely paid off)
Includes:
- iPhone 12 Mini (blue)
Extra bonus accessories:
- 20W PD Fast Charger (iPhones no longer come with a charger, but I'm including one with purchase)
- Tempered glass screen protector
*Eligible for AppleCare+ after registration with Apple*
*After 60 days of use on AT&T's network the phone is eligible to be unlocked for use on other carriers* (AT&T's policy)
Feel free to ask any questions.
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Avon Park, FL
4.5 of 5.0 stars, 9 ratings
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: April 19, 2021
- Date Updated: April 23, 2021
- Date Closed: April 23, 2021
Want to sell your Apple iPhone 12 Mini?
Sell Similar on Swappa
iPhone 12 Mini Specs
Battery and Charging
| Capacity | 2227 mAh |
| Longevity | 13 hours |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 138 mm 5.4 inches |
| Pixels Per Inch | 477 ppi |
Size and Weight
| Width | 64 mm 2.5 inches |
| Height | 132 mm 5.2 inches |
| Depth | 7 mm 0.3 inches |
| Weight | 133 g 4.7 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...