Google Pixel 9 Pro XL
- LZNY15750
- Approved
- Featured
- Low Price
- Expired
Google Pixel 9 Pro XL
Light Burn Shadow (Preset "dark mode" cant really see it, if use white background you can* VERIZON O
Light Burn Shadow (Preset "dark mode" cant really see it, if use white background you can*
VERIZON ONLY: Will not unlock or work for any other carrier, including visible and Xfinity - Original - Excellent nearly flawless physical condition - Device only no charger - free shipping 1 day handling
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Light Burn Shadow (Preset "dark mode" cant really see it, if use white background you can*
VERIZON ONLY: Will not unlock or work for any other carrier, including visible and Xfinity - Original - Excellent nearly flawless physical condition - Device only no charger - free shipping 1 day handling
Free Shipping
- Seller ships from Livingston, MT
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 28, 2025
- Date Updated: March 25, 2026
- Date Expires: March 24, 2026
- Date Closed: March 25, 2026
Want to sell your Google Pixel 9 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 9 Pro XL Specs
| Capacity | 5060 mAh |
| USB | USB-C |
| Non-removable Li-Ion 5060 mAh (typical) | |
| Qi wireless charging | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1344x2992 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 486 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8-inch LTPO OLED (Super Actua), 120 Hz, HDR10+ | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 221 g 7.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...