Google Pixel 10 Pro XL
- LZNV40126
- Approved
- Canceled
Google Pixel 10 Pro XL
Google Pixel 10 Pro XL - 512 GB -Moonstone carrier unlocked
Google Pixel 10 Pro XL – 512GB – Moonstone – in like-new condition. Bought sealed and brand new, hardly used.
Comes with extras: a screen protector and two cases (Google and Spigen), both in excellent shape.
Key Features:
• Model: Google Pixel 10 Pro XL
• Storage: 512GB
• Color: Moonstone
• Unlocked by Verizon to work with any carrier; tested with Mint Mobile and Verizon
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Chelsea, MA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 26, 2025
- Date Updated: Feb. 1, 2026
- Date Expires: Feb. 2, 2026
- Date Closed: Feb. 1, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro XL Specs
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...