Google Pixel 9 Pro XL
- LZNR27687
- Approved
- Expired
Google Pixel 9 Pro XL
Flawless Pixel 9 Pro XL bundle with Series Bud A earphones and cases
This item is in perfect condition. Originally from Spectrum but now paid off, unlocked and being used on my T-Mobile account. Used primarily for office work and has had a case and screen protector on it the whole time. This will come with two quality cases and Series A Pixel Bud headphones.
See my feedback. I’m a legit seller and not one of these corner store markets flooding the market here.
Quick and secure shipping and I'm willing to answer any questions you have
Spectrum
- Carrier compatible with Spectrum
-
Compatible carriers:
- • Spectrum
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from San Antonio, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 22, 2025
- Date Updated: Jan. 1, 2026
- Date Expires: Jan. 1, 2026
- Date Closed: Jan. 1, 2026
Want to sell your Google Pixel 9 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 9 Pro XL Specs
| Capacity | 5060 mAh |
| USB | USB-C |
| Non-removable Li-Ion 5060 mAh (typical) | |
| Qi wireless charging | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1344x2992 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 486 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8-inch LTPO OLED (Super Actua), 120 Hz, HDR10+ | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 221 g 7.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...