Google Pixel 6
$150
- LZNO64891
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 6
Mint
--%
Battery Health
128GB
8GB
Black
Unlocked
GB7N6
Free Express Same Day Shipping. Like new.Unlocked-Google pixel 6,128GB. Black
Phone only! No accessories include, except sim ejector.
This item has no scratches, dents, or chips or whatsoever.
Wrapped with protective film to prevent even minor scratch.
Professionally Inspected and Cleaned to meet manufacture specifications and it's in excellent condition.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
- Compatible with Textnow, our promotional partner
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • Mint Mobile
- • TextNow
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Dallas, TX
5.0 of 5.0 stars,
52 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Dallas, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 19, 2025
- Date Updated: Dec. 21, 2025
- Date Expires: Dec. 29, 2025
- Date Closed: Dec. 21, 2025
Want to sell your Google Pixel 6?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4614 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 163 mm 6.4 inches |
| Pixels Per Inch | 411 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 2.9 inches |
| Height | 159 mm 6.2 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...