Google Pixel 6
$129
- LZNE68401
- Approved
- Low Price
- Canceled
Google Pixel 6
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Coral
Unlocked
GB7N6
Pixel 6 Coral - Unlocked
Good condition with minimal wear.
Check Photos attached!
No Cable
No Box
Phone Only
Will ship same day if purchased before 2pm
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
- Compatible with Mint, our promotional partner
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • Mint Mobile
- • TextNow
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Wear around the charging port, around the camera lens slight discoloration, back glass has minor scratches
Ships from
Clarence, NY
5.0 of 5.0 stars,
9 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Clarence, NY
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 9, 2025
- Date Updated: Dec. 10, 2025
- Date Expires: Dec. 19, 2025
- Date Closed: Dec. 10, 2025
Want to sell your Google Pixel 6?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4614 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 163 mm 6.4 inches |
| Pixels Per Inch | 411 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 2.9 inches |
| Height | 159 mm 6.2 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...