Google Pixel 10
$515
- LZNE58198
- Approved
- Sold
Google Pixel 10
New
--%
Battery Health
128GB
Obsidian
Unlocked
GLBW0
New Sealed Google Pixel 10 Obsidian
Pixel 10 128gb Obsidian
New sealed
Factory unlocked
Shipped same day ups, if ordered by 4pm mountain time.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Denver, CO
5.0 of 5.0 stars,
120 ratings
Phonecheck
Seller certifies devices with Phonecheck
Power
Power seller, high quality, high volume
Free Shipping
- Seller ships from Denver, CO
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Seller Shipping Policy
We ship out using UPS freight unless otherwise specified.
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 8, 2025
- Date Updated: Jan. 5, 2026
- Date Expires: Jan. 16, 2026
- Date Closed: Jan. 5, 2026
Want to sell your Google Pixel 10?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4970 mAh |
| USB | USB-C |
| Typical 4970 mAh (minimum 4835 mAh); 24+ hour battery life; up to 100 hours with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging with 30W USB-C PPS charger or higher (sold separately) | |
| Qi2-certified wireless charging up to 15W | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1080x2424 |
| Screen Size | 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.3-inch Actua OLED display; Smooth Display 60–120 Hz; 422 PPI | |
Size and Weight
| Size | 152.8 x 72.0 x 8.6 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 153 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 204 g 7.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...