Google Pixel 10 Pro XL
- LZNB44958
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10 Pro XL
Google Pixel 10 Pro XL - 256GB - Moonstone - AT&T
Model: Google Pixel 10 Pro XL
Carrier: AT&T (Locked to AT&T network)
Color: Moonstone
Storage: 256GB
Display: Large, crystal-clear OLED display with adaptive refresh rate
Camera System: Advanced multi-lens setup with Google’s latest AI imaging for stunning photos and low-light performance
Battery: All-day battery with fast charging support
Software: Runs the newest version of Android with exclusive Pixel AI features
Condition: MINT
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Exton, PA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 6, 2025
- Date Updated: Dec. 12, 2025
- Date Expires: Dec. 16, 2025
- Date Closed: Dec. 12, 2025
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro XL Specs
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...