Google Pixel 6a
- LZNB24621
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 6a
Good Condition Google Pixel 6a SIM Unlocked, Bootloader Unlockable
For sale is a good condition Google Pixel 6a in sage. In overall good condition, has a couple minor scratches on the screen and a minor blemish on the back that don't show in the photos. Original box is unfortunately not included, however the original accessories are included and unused. Originally purchased from Xfinity Mobile. The bootloader can be unlocked, but has never been unlocked. Battery health shows 95% via the AccuBattery app and has 204 charge cycles. This device is not eligible for Google's official Battery Performance Program. The SIM is unlocked for use on all networks.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Minor scratches on screen and back
Free Shipping
- Seller ships from Orange Park, FL
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 6, 2025
- Date Updated: Jan. 22, 2026
- Date Expires: Jan. 27, 2026
- Date Closed: Jan. 22, 2026
Want to sell your Google Pixel 6a?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6a Specs
| Capacity | 4410 mAh |
| USB | USB-C |
| 4410 mAh | |
| Fast charging up to 18W | |
| No wireless charging | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2400x1080 |
| Screen Size | 156 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 429 ppi |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| 6.1-inch OLED, 60 Hz, Gorilla Glass 3 | |
| Size | 152.2 x 71.8 x 8.9 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 152 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 178 g 6.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...