Google Pixel 10
- LZMU49419
- Approved
- Featured
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10
New Pixel 10 Unlocked, Free USPS Priority, Trusted Seller
New Obsidian Pixel 10 Unlocked, sealed in retail box. Includes 1 year warranty from Google. Fast shipping via USPS Priority Mail.
In the box:
Pixel 10
USB-C to USB-C Charging Cable.
RETURNS
There is a 30 day return policy. No returns after 30 days of purchase. The item must be in the same condition and in original packaging. 15% restocking fee on returning non-defective items. 4% fee on order cancellation before the item has shipped. Refund will be issued within 2 business days after the device is received.
SHIPPING
All orders are processed within 1 business day with USPS Priority shipping. Signature Confirmation will be included on devices valued at $750 or higher.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Celina, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 29, 2025
- Date Updated: Dec. 3, 2025
- Date Expires: Dec. 9, 2025
- Date Closed: Dec. 3, 2025
Want to sell your Google Pixel 10?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Specs
| Capacity | 4970 mAh |
| USB | USB-C |
| Typical 4970 mAh (minimum 4835 mAh); 24+ hour battery life; up to 100 hours with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging with 30W USB-C PPS charger or higher (sold separately) | |
| Qi2-certified wireless charging up to 15W | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1080x2424 |
| Screen Size | 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.3-inch Actua OLED display; Smooth Display 60–120 Hz; 422 PPI | |
| Size | 152.8 x 72.0 x 8.6 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 153 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 204 g 7.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...