Samsung Galaxy S22
$141
- LZMT46678
- Approved
- Canceled
Samsung Galaxy S22
Fair
--%
Battery Health
128GB
8GB
Cream
AT&T
SM-S901U
Unlocked) Fair Samsung Galaxy S22 128gb 3985
Original carrier AT&T
unlocked for any carrier
tested and fully functional
Screen Size 6.1 Inches
Resolution 2560 x 1440
Cellular Technology 5G
Fair condition
- Noticeable wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
refer to photos
original parts
no repairs
Ships from
Rowlett, TX
5.0 of 5.0 stars,
811 ratings
Trusted
Seller designated trusted by Swappa staff
Free Shipping
- Seller ships from Rowlett, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 28, 2025
- Date Updated: Dec. 18, 2025
- Date Expires: Jan. 16, 2026
- Date Closed: Dec. 18, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S22?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 14 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 154 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
Size and Weight
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 146 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...