Google Pixel 10 Pro XL
- LZMQ82129
- Approved
- Featured
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10 Pro XL
Google Pixel 10 Pro XL -256GB- Obsidian (T-Mobile) *TRUSTED SELLER*
Google Pixel 10 Pro XL in striking Obsidian color, ready to use with T-Mobile.
This device is sealed, brand new. Offering premium performance and design at a great value.
The device features a large, vibrant display that delivers stunning visuals, ideal for browsing, streaming, and gaming. Its advanced AI-powered camera system captures professional-quality photos and videos in any lighting condition, while Google’s latest software ensures smooth performance and exclusive Pixel features.
Powered by Google’s newest chip, the Pixel 10 Pro XL handles multitasking with ease and offers reliable all-day battery life with fast charging support. Running the latest Android OS with guaranteed updates directly from Google, you’ll enjoy the best in security and long-term software support.
Listing includes device, Box and other accessories as the device is sealed.
30 Day Return Policy:
Non-defective items: 15% restocking fee
'New' items: 30% restocking fee
Order cancellations:3%
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Chesapeake, VA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 24, 2025
- Date Updated: Jan. 1, 2026
- Date Expires: Jan. 14, 2026
- Date Closed: Jan. 1, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro XL Specs
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...