Apple iPhone 15
- LZMQ51350
- Approved
- Low Price
- Canceled
Apple iPhone 15
iPhone 15 for T-Mobile
Model: iPhone 15
Color: Black
Storage: 128GB
Carrier Status: Locked to T-Mobile (Will only work with T-Mobile or an affiliated network utilizing the T-Mobile network.)
Condition: Used - Fully Functional
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Battery Health
- 91% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Condition Notes
Functionality: Absolutely perfect. All features, including the camera, screen, and battery health, work as intended.
Cosmetics: The side of the phone has some minor paint smudges. These are purely cosmetic and do not affect the phone's functionality in any way. The screen and back glass are in good condition.
Free Shipping
- Seller ships from Cumming, GA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 25, 2025
- Date Updated: Nov. 30, 2025
- Date Expires: Dec. 8, 2025
- Date Closed: Nov. 30, 2025
Want to sell your Apple iPhone 15?
Sell Similar on Swappa
iPhone 15 Specs
| Capacity | 3274 mAh |
| USB | USB-C |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1179x2556 |
| Screen Size | 156 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 461 ppi |
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 147 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 187 g 6.6 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...