Google Pixel 4a 5G
$103
- LZMN93765
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 4a 5G
Mint
--%
Battery Health
128GB
6GB
Black
Verizon
G6QU3
UW
Google Pixel 4a
Google Pixel 4a. Verizon edition but it is unlocked and is compatible with other carriers. Mint condition. It is used but has been in a protective phone cover with an Armor Shield screen protector for its entire life. Only the phone is being sold.
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Vermontville, NY
4.5 of 5.0 stars,
3 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Vermontville, NY
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 22, 2025
- Date Updated: Dec. 30, 2025
- Date Expires: Dec. 31, 2025
- Date Closed: Dec. 30, 2025
Want to sell your Google Pixel 4a 5G?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4a 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3885 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 158 mm 6.2 inches |
| Pixels Per Inch | 416 ppi |
Size and Weight
| Width | 74 mm 2.9 inches |
| Height | 154 mm 6.1 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...