Apple iPhone 15 Pro Max
- LZMN33082
- Approved
- Canceled
Apple iPhone 15 Pro Max
iPhone 15 Pro Max + WATCH series 7 45MM
iPhone 15 pro max
256 gb
Blue titanium
Used on tmobiles network
* scratches seen on screen are from screen protector and not screen itself
Apple watch series 7 45mm (cellular)
Unlocked used on tmobile
Scratches are on watch as seen on screen
Accessories:
7 cases
2 dbrand skins
Charging cables
Case for Apple watch
Spigen 2pack screen tempered glass protector
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Battery Health
- 92% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Lorton, VA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 21, 2025
- Date Updated: Dec. 10, 2025
- Date Expires: Dec. 30, 2025
- Date Closed: Dec. 10, 2025
Want to sell your Apple iPhone 15 Pro Max?
Sell Similar on Swappa
iPhone 15 Pro Max Specs
| Capacity | 4422 mAh |
| USB | USB-C |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1290x2796 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 460 ppi |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 160 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 221 g 7.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...