Samsung Galaxy Note 20 5G
$129
- LZMH12102
- Approved
- Low Price
- Expired
Samsung Galaxy Note 20 5G
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Mystic Gray
AT&T
SM-N981U
Seller Listing Description
Will include otterbox case
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Phone always had protective case so only signs of wear are scuff marks on bezel from the case.
Ships from
Chino Hills, CA
Free Shipping
- Seller ships from Chino Hills, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 16, 2025
- Date Updated: Dec. 10, 2025
- Date Expires: Dec. 10, 2025
- Date Closed: Dec. 10, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy Note 20 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 20 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4300 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 393 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 3.0 inches |
| Height | 162 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 192 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...