Google Pixel 10 Pro Fold
- LZMG33752
- Approved
- Sold
Google Pixel 10 Pro Fold
BRAND NEW PIXEL 10 PRO FOLD SEALED
Brand new pixel 10 pro fold sealed. Bought from the googlestore USA.
Moonstone 256gb
No low ball offers. You can see what new ones sell for on here. No unusual requests but I will accept mail forwarding addresses if linked to paypal properly for overseas customers. Just note that all responsibility lies with the buyer once it is delivered to the mail forwarder.
Please ask any questions before buying. And thanks for looking!
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Atlanta, GA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 14, 2025
- Date Updated: Nov. 16, 2025
- Date Expires: Nov. 24, 2025
- Date Closed: Nov. 16, 2025
Want to sell your Google Pixel 10 Pro Fold?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro Fold Specs
| Capacity | 5015 mAh |
| Longevity | 24 hours |
| USB | USB-C |
| Typical 5015 mAh (minimum 4919 mAh); 24+ hour battery life; up to 84-hour with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging (up to 50% in about 30 minutes) with 30W USB-C PPS charger or higher | |
| Pixelsnap wireless charging (Qi2-certified) up to 15W | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2076x2152 |
| Screen Size | 203 mm 8.0 inches |
| Pixels Per Inch | 373 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Cover: 6.4-inch Actua OLED, 1080 x 2364, 60-120Hz; Inner: 8-inch Super Actua Flex OLED, 2076 x 2152, 1-120Hz | |
| Size | Folded: 6.1 in (height) x 3 in (width) x 0.4 in (depth); Unfolded: 6.1 in (height) x 5.9 in (width) x 0.2 in (depth) |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 155 mm 6.1 inches |
| Depth | 11 mm 0.4 inches |
| Weight | 9.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...