Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
$258
- LZMF84258
- Approved
- Low Price
- Expired
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Good
--%
Battery Health
128GB
12GB
Black
T-Mobile
SM-G998U
Great S21 Ultra t-mobile (unlocked as well)
S21 Ultra Fast 5G, 1st owner. Phone has been in a case since day one and always had a screen protector on it. 2 Cases included, both less than 3 months old.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Good condition, screen has had case n screen protector on since day 1
Ships from
Anoka, MN
5.0 of 5.0 stars,
1 rating
Free Shipping
- Seller ships from Anoka, MN
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 13, 2025
- Date Updated: Nov. 24, 2025
- Date Expires: Nov. 23, 2025
- Date Closed: Nov. 24, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S21 Ultra 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S21 Ultra 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 18 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3200 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 516 ppi |
Size and Weight
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 165 mm 6.5 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 227 g 8.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...