Google Pixel 10
$469
- LZME35261
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10
Good
--%
Battery Health
128GB
Indigo
T-Mobile
GLBW0
Seller Listing Description
Comes with pixelsnap charging stand!
Box and accessories!
matte screen protector installed.
not sure what screen looks like under screen protector, never took it off. might not be perfect which is why listed in good condition instead of mint
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
In good shape. No real issues i can find. looks new
Ships from
Pottstown, PA
5.0 of 5.0 stars,
171 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Pottstown, PA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 12, 2025
- Date Updated: Dec. 2, 2025
- Date Expires: Jan. 1, 2026
- Date Closed: Dec. 2, 2025
Want to sell your Google Pixel 10?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4970 mAh |
| USB | USB-C |
| Typical 4970 mAh (minimum 4835 mAh); 24+ hour battery life; up to 100 hours with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging with 30W USB-C PPS charger or higher (sold separately) | |
| Qi2-certified wireless charging up to 15W | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1080x2424 |
| Screen Size | 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.3-inch Actua OLED display; Smooth Display 60–120 Hz; 422 PPI | |
Size and Weight
| Size | 152.8 x 72.0 x 8.6 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 153 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 204 g 7.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...