Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
- LZMD68981
- Approved
- Low Price
- Expired
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra, Black, SM-G998U, Unlocked, Good condition, 30-DAY Return policy
Samsung Galaxy S21 Ultra, SM-G998U Unlocked, 128GB, It's in good to fair condition. Screen is flawless. Everything works 100% as it should. Sim card is not included. Phone is unlocked for any GSM service like AT&T, T-Mobile, cricket, Metro Pcs, ultra mobile, or any GSM carrier around the world will also work on Verizon. Includes 30 day return policy. Selling Galaxy S21 Ultra only no charger or cables.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Good to fair condition, The pictures used on this listing represent the actual device in stock and will be the exact device you will receive.
Free Shipping
- Seller ships from Bayonne, NJ
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 13, 2025
- Date Updated: Dec. 4, 2025
- Date Expires: Dec. 4, 2025
- Date Closed: Dec. 4, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S21 Ultra 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S21 Ultra 5G Specs
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 18 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3200 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 516 ppi |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 165 mm 6.5 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 227 g 8.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...