Google Pixel 10 Pro XL
$824
- LZMD52148
- Approved
- Low Price
- Canceled
Google Pixel 10 Pro XL
Mint
--%
Battery Health
512GB
Porcelain
Unlocked
GUL82
Pixel 10 pro XL with Pitaka case and screen protector
Mint condition phone with black Pitaka and Jade color pixel case. Also includes Zagg glass elite screen protector.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Kalispell, MT
5.0 of 5.0 stars,
2 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Kalispell, MT
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 11, 2025
- Date Updated: Nov. 16, 2025
- Date Expires: Nov. 21, 2025
- Date Closed: Nov. 16, 2025
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro XL Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
Size and Weight
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...