Samsung Galaxy S22 Ultra
$327
- LZMC40020
- Approved
- Low Price
- Expired
Samsung Galaxy S22 Ultra
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Black
T-Mobile
SM-S908U
Samsung Galaxy S22 Ultra
The phone works and it’s fully functional. The phone comes with the charging cord and the adapter as well.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
The phone is only good for T-Mobile and it’s not unlocked. The phone is in good working condition and it only has a little crack on the screen but other than that the phone is good overall.
Ships from
CORONA, NY
Free Shipping
- Seller ships from CORONA, NY
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 10, 2025
- Date Updated: Nov. 21, 2025
- Date Expires: Nov. 20, 2025
- Date Closed: Nov. 21, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S22 Ultra?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Ultra Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 20 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3088 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 501 ppi |
Size and Weight
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 229 g 8.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...