Google Pixel 10 Pro Fold
$1149
- LZMB69019
- Approved
- Low Price
- Expired
Google Pixel 10 Pro Fold
Mint
--%
Battery Health
512GB
Moonstone
Unlocked
GU0NP
Mint Pixel 10 Pro Fold, Moonstone 512gb
Mint condition Google Pixel 10 Pro Fold Moonstone Color, 512gb. Comes in original box with all original items.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Damascus, OR
5.0 of 5.0 stars,
32 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Damascus, OR
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 10, 2025
- Date Updated: Jan. 13, 2026
- Date Expires: Jan. 12, 2026
- Date Closed: Jan. 13, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro Fold?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro Fold Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5015 mAh |
| Longevity | 24 hours |
| USB | USB-C |
| Typical 5015 mAh (minimum 4919 mAh); 24+ hour battery life; up to 84-hour with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging (up to 50% in about 30 minutes) with 30W USB-C PPS charger or higher | |
| Pixelsnap wireless charging (Qi2-certified) up to 15W | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2076x2152 |
| Screen Size | 203 mm 8.0 inches |
| Pixels Per Inch | 373 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Cover: 6.4-inch Actua OLED, 1080 x 2364, 60-120Hz; Inner: 8-inch Super Actua Flex OLED, 2076 x 2152, 1-120Hz | |
Size and Weight
| Size | Folded: 6.1 in (height) x 3 in (width) x 0.4 in (depth); Unfolded: 6.1 in (height) x 5.9 in (width) x 0.2 in (depth) |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 155 mm 6.1 inches |
| Depth | 11 mm 0.4 inches |
| Weight | 9.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...