Samsung Galaxy S22 Ultra
- LZLZ62611
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra – Excellent Working Condition – Carrier Unlocked – Minor Edge Wear Only
This Samsung Galaxy S22 Ultra is in great working condition and functions perfectly. The phone is carrier unlocked, so it’s ready to use with any network. All features work flawlessly — including the camera, S Pen, display, and battery.
The only cosmetic flaw is minor paint wear on the edges of the phone, which doesn’t affect performance or screen quality in any way. The display and back glass are clean and free from cracks or major scratches.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Normal wear and tear. Paint scuffed up on the edges of the Phone. No scratches or cracks on front screen
Free Shipping
- Seller ships from Springfield, OR
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 8, 2025
- Date Updated: Nov. 25, 2025
- Date Expires: Nov. 29, 2025
- Date Closed: Nov. 25, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S22 Ultra?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Ultra Specs
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 20 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3088 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 501 ppi |
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 229 g 8.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...