Samsung Galaxy S22 Ultra
$549
- LZLX72280
- Approved
- Canceled
Samsung Galaxy S22 Ultra
New
--%
Battery Health
512GB
12GB
Black
AT&T
SM-S908U
S22 Ultra 512gb 12Ram SEALED
SEALED / Come with... 1- 4 Sealed Screen protector High Quality Spigen 2- Lens Protector Spigen SEALED 3- 1 High quality Spigen Cover SEALED/ In other words/ With all the accessories to protect your phone/ Brand new, high quality/ Sealed!
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Trujillo Alto, PR
5.0 of 5.0 stars,
3 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Trujillo Alto, PR
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 6, 2025
- Date Updated: Nov. 26, 2025
- Date Expires: Nov. 30, 2025
- Date Closed: Nov. 26, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S22 Ultra?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Ultra Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 20 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3088 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 501 ppi |
Size and Weight
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 229 g 8.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...