Apple iPhone 11
- LZLU26421
- Approved
- Low Price
- Sold
Apple iPhone 11
ATT NETWORK IPHONE 11 64GB
Our units are non-refundable, final Sale only. Used, condition, if any flaws, see damage/wear description. We will not unlock units, provide any unlock codes, as these are AT&T network only. These CAN NOT be used for a trade in. They will be rejected for trade in purposes. These units are for personal and business use, not to be used for a trade in. FINAL SALE- NO REFUNDS, Our pricing is VERY FAIR, I am honest, and I will describe any flaws seen by the eye. All units are always decent battery health life left.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
SCREEN SCRATCHES, NOT DEEP SEE PICS
Free Shipping
- Seller ships from Columbus, NJ
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 3, 2025
- Date Updated: Nov. 3, 2025
- Date Expires: Nov. 13, 2025
- Date Closed: Nov. 3, 2025
Want to sell your Apple iPhone 11?
Sell Similar on Swappa
iPhone 11 Specs
| Capacity | 3110 mAh |
| Longevity | 18 hours |
| USB | Lightning |
| Up to 50% charge in 30 minutes | |
| Qi | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 828x1792 |
| Screen Size | 155 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 324 ppi |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Liquid Retina HD display | 326 ppi | |
| Size | 2.98in x 5.94in x 0.33in |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 151 mm 5.9 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 194 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...