Google Pixel 10 Pro
$670
- LZLU17756
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10 Pro
Mint
--%
Battery Health
256GB
Moonstone
Verizon
G4QUR
NEW Google Pixel 10 Pro
This is a NEW phone.
**Storage capacity: 256 GB**
Camera resolution: 50 MP
Color: silver
Manufacturer color: Moonstone
Verizon
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Bellflower, CA
Free Shipping
- Seller ships from Bellflower, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 3, 2025
- Date Updated: Nov. 15, 2025
- Date Expires: Nov. 24, 2025
- Date Closed: Nov. 15, 2025
Want to sell your Google Pixel 10 Pro?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4870 mAh |
| Longevity | 24 hours |
| USB | USB-C |
| Typical 4870 mAh (minimum 4707 mAh); 24+ hour battery life (up to 100 hours with Extreme Battery Saver) | |
| Fast charging (30W USB-C PPS or higher) | |
| Qi2-certified wireless charging up to 15W (Pixelsnap) | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1280x2856 |
| Screen Size | 160 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 495 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.3-inch LTPO OLED (Super Actua), 20:9, 1280x2856, 1–120 Hz | |
Size and Weight
| Size | 152.8 x 72.0 x 8.6 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 153 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...