Google Pixel 10 Pro XL
- LZLS38712
- Approved
- Sold
Google Pixel 10 Pro XL
🔥BRAND NEW SEALED🔥|13+ YEAR SWAPPA SELLER| FAST FREE SHIPPING | BEST DEAL HERE!
CONDITION: BRAND NEW SEALED BOX
INCLUDED: COMPLETE IN BOX
BATTERY HEALTH: 100 (NEW SEALED BOX)
GOOGLE WARRANTY: 1 YEAR
RETURNS:
We offer 30 days return policy. No returns after 30 days of purchase. The item must be in the same condition and in original packaging, if the box was sealed then it must come back that way. 20% restocking fee on returning non-defective items. 3% fee on order cancellation before the item has shipped. Refund will be issued within 2 business days after the device is received.
SHIPPING (Same Day Shipping By 2pm EST)
All orders are processed within 1 business day, with UPS ground. We are not responsible for any delays by the carrier.
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from INDIANAPOLIS, IN
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Seller Shipping Policy
We ship same day by 12pm Est or the next business day If after 12pm. Most orders are shipped via UPS ground, the rest are shipped FEDEX or USPS.
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Seller Return Policy
We offer 30 days return policy. No returns after 30 days of purchase. The item must be in the same condition and in original packaging. 15% restocking fee on returning non-defective items. 3% fee on order cancellation before the item has shipped. Refunds will be issued within 2 business days after the device is received.
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 1, 2025
- Date Updated: Dec. 3, 2025
- Date Expires: Dec. 10, 2025
- Date Closed: Dec. 3, 2025
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro XL Specs
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...