Google Pixel 6
$124
- LZLO99507
- Low Price
- Canceled
Google Pixel 6
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Seafoam
T-Mobile
GB7N6
Item 1: Pixel 6 in excellent condition
Pixel 6 in excellent condition. Always protected with a cover.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
In very good condition. Has always been protected wit a case. Please see the pics.
Ships from
Brookfield, WI
Free Shipping
- Seller ships from Brookfield, WI
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 28, 2025
- Date Updated: Dec. 11, 2025
- Date Expires: Dec. 18, 2025
- Date Closed: Dec. 11, 2025
Want to sell your Google Pixel 6?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4614 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 163 mm 6.4 inches |
| Pixels Per Inch | 411 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 2.9 inches |
| Height | 159 mm 6.2 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...