Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
- LZLK83849
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra - 128GB - Black - AT&T Only
*Same day shipping when you place an order before 3:30 PM from Monday to Saturday!
*The device has been fully tested
*Includes Charging cable (see picture)
*30 Days Warranty for Manufacturer Defects. Any Damage Caused by the user is not covered by our warranty but repaired or replaced at a discount.
*All Purchases over $750 require signature to ensure you get your item
*Please make sure your shipping address matches with your PayPal address otherwise the order will be canceled and you will be charged 2% of the order's total amount.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Very Good condition overall, light signs of use with minimal unnoticeable scratches and/or dents on frame. Fully inspected and fully functional. Please see pictures for better details.
Free Shipping
- Seller ships from Westminster, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 24, 2025
- Date Updated: Oct. 24, 2025
- Date Expires: Nov. 3, 2025
- Date Closed: Oct. 24, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S21 Ultra 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S21 Ultra 5G Specs
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 18 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3200 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 516 ppi |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 165 mm 6.5 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 227 g 8.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...