Google Pixel 6
$128
- LZLH76060
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 6
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Seafoam
T-Mobile
GB7N6
Pixel 6 seafoam
Pixel 6 screen and back are perfect. The only damage is the scuffs at the charging port
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Just cuffs near the charging port at the bottom. Phone only, but will be charged to 100%
Ships from
Hutto, TX
5.0 of 5.0 stars,
36 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Hutto, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 20, 2025
- Date Updated: Oct. 23, 2025
- Date Expires: Oct. 30, 2025
- Date Closed: Oct. 23, 2025
Want to sell your Google Pixel 6?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4614 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 163 mm 6.4 inches |
| Pixels Per Inch | 411 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 2.9 inches |
| Height | 159 mm 6.2 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...