Samsung Galaxy S22 Ultra
- LZLH25533
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra 128GB S908U Network Unlocked Smartphone - Fair
Condition Detail:
The screen will likely show heavy or deep scratching on the screen of the device. Expect some wear in the form of scratches on the screen.
Has screen imperfections that can be easily noticed, but no chips or cracks in any glass.
Has all functionalities working 100% with no issues.
Body in fair condition with noticeable wear and tear
Carrier Details:
Network Unlocked (Verizon)
Included:
Device
Photos are of the EXACT device you will be receiving. Please inspect all photo upon purchas
Fair condition
- Noticeable wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
The phone screen does have a fair amount of scratches.
Free Shipping
- Seller ships from San Jose, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 21, 2025
- Date Updated: Oct. 23, 2025
- Date Expires: Oct. 31, 2025
- Date Closed: Oct. 23, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S22 Ultra?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Ultra Specs
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 20 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3088 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 501 ppi |
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 229 g 8.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...