Apple iPhone 12 Mini
- LZLG40918
- Approved
- Low Price
- Canceled
Apple iPhone 12 Mini
BLUE iPhone 12 MINI 64GB Cell Phone for T-Mobile iOS26
⭐5 STAR SELLER⭐
Fully functional iPhone 12 MINI 64GB Cell Phone iOS26
Phone works on T-Mobile and Metro
🔋 Battery Shows 82% Capacity🔋
IMEI READY FOR ACTIVATION!
Shipped out fast next day to USA addresses ONLY!
OPTIONAL Express Mail shipping (1-2 DAYS)
PayPal payment with a verified address
Cancellations or address changes with PayPal refund incur 3.5seller fee.
Returns accepted within 30 days.
Shipping and PayPal fee not refundable on non-defective returns
Thank you
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Battery Health
- 82% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
GOOD OVERALL CONDITION WITH SOME VISIBLE WEAR ON FRONT GLASS
Free Shipping
- Seller ships from Maspeth, NY
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 20, 2025
- Date Updated: Nov. 28, 2025
- Date Expires: Dec. 17, 2025
- Date Closed: Nov. 28, 2025
Want to sell your Apple iPhone 12 Mini?
Sell Similar on Swappa
iPhone 12 Mini Specs
| Capacity | 2227 mAh |
| Longevity | 13 hours |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 138 mm 5.4 inches |
| Pixels Per Inch | 477 ppi |
| Width | 64 mm 2.5 inches |
| Height | 132 mm 5.2 inches |
| Depth | 7 mm 0.3 inches |
| Weight | 133 g 4.7 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...