Apple iPhone 13 Mini
$186
- LZKZ85665
- Approved
- Low Price
- Sold
Apple iPhone 13 Mini
Good
75%
Battery Health
128GB
Midnight
T-Mobile
A2481
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Battery Health
- 75% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
No damage besides small scratches on corners
Ships from
Thousand Oaks, CA
1.0 of 5.0 stars,
1 rating
Free Shipping
- Seller ships from Thousand Oaks, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 14, 2025
- Date Updated: Nov. 8, 2025
- Date Expires: Nov. 22, 2025
- Date Closed: Nov. 8, 2025
Want to sell your Apple iPhone 13 Mini?
Sell Similar on Swappa
iPhone 13 Mini Specs
Battery and Charging
| Capacity | 2406 mAh |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 137 mm 5.4 inches |
| Pixels Per Inch | 477 ppi |
Size and Weight
| Width | 64 mm 2.5 inches |
| Height | 132 mm 5.2 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 141 g 5.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...