Samsung Galaxy Note 20 5G
- LZKZ52923
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy Note 20 5G
Samsung Note 20 5G. Used, Good Condition
Samsung Note 20 5G. Used, Good Condition from T-Mobile, Unlocked and can be used with any carrier. There is a visible minor scratches on the screen but it doesn't take away view of the picture when using it. See pictures. It is used and clean. No damages, battery is good. Box, pen, and Charging adapter is included.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
It is in good condition with a visible minor scratch on the screen but it doesn't take away view of the picture when using it. See pictures. It is used and clean. No damages, battery is good. Box, pen, and Charging adapter is included.
Free Shipping
- Seller ships from Mcallen, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 12, 2025
- Date Updated: Oct. 18, 2025
- Date Expires: Oct. 24, 2025
- Date Closed: Oct. 18, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy Note 20 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 20 5G Specs
| Capacity | 4300 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 393 ppi |
| Width | 75 mm 3.0 inches |
| Height | 162 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 192 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...