Google Pixel 5
$124
- LZKC18464
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 5
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Black
Unlocked
GD1YQ
UNLOCKED - Ships fast
Phone works perfectly and is data reset ready to go. Unlocked for all networks. Charger is not included, phone only. 30 day warranty. Ships fast.
#95840
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
- Compatible with Textnow, our promotional partner
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Mint Mobile
- • TextNow
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Simple Mobile
- • Straight Talk
- • Ting
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Overall in good condition. Please see all pics for actual phone condition.
Ships from
San Jacinto, CA
5.0 of 5.0 stars,
146 ratings
Free Shipping
- Seller ships from San Jacinto, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Sept. 19, 2025
- Date Updated: Sept. 23, 2025
- Date Expires: Sept. 29, 2025
- Date Closed: Sept. 23, 2025
Want to sell your Google Pixel 5?
Sell Similar on Swappa
Pixel 5 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4000 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 151 mm 5.9 inches |
| Pixels Per Inch | 437 ppi |
Size and Weight
| Width | 70 mm 2.8 inches |
| Height | 145 mm 5.7 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 151 g 5.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...