Google Pixel 6 Pro
$145
- LZJU57688
- Approved
- Low Price
- Expired
Google Pixel 6 Pro
Good
--%
Battery Health
128GB
12GB
Black
AT&T
G8VOU
Seller Listing Description
Device is unlocked and can be used by any carrier. Was previously used on AT&T, then Telekom after carrier unlock.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Minor scuffing on the right side of the phone. No other scuffs or damage observed.
Ships from
Grand Terrace, CA
5.0 of 5.0 stars,
5 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Grand Terrace, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Sept. 12, 2025
- Date Updated: Dec. 11, 2025
- Date Expires: Dec. 10, 2025
- Date Closed: Dec. 11, 2025
Want to sell your Google Pixel 6 Pro?
Sell Similar on Swappa
Pixel 6 Pro Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5003 mAh |
| Longevity | 48 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, Qi reverse | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3120 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 513 ppi |
Size and Weight
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 164 mm 6.5 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 210 g 7.4 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...