Apple iPhone 15 Pro
- LZHN64299
- Approved
- Low Price
- Sold
Apple iPhone 15 Pro
ATT NETWORK IPHONE 15 PRO
We do not provide unlock codes, all phones are locked to At&t network. We do Not ship on weekends, orders placed Mon-Friday will be shipped within 24 hours, and tracking will be updated on Sale. All our units are USED, and will not refund for any reason. ALL SALES FINAL. Our phones are NOT in the original box, and we do NOT ship with any chargers, or cables. You will receive the phone without a box. Thank You. All prices reflect prior usage, and we will show scratches, so please refer to the pictures in the listing. We are very honest. Thank You.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
NORMAL WEAR FROM USE
Free Shipping
- Seller ships from Columbus, NJ
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: July 15, 2025
- Date Updated: Sept. 7, 2025
- Date Expires: Sept. 21, 2025
- Date Closed: Sept. 7, 2025
Want to sell your Apple iPhone 15 Pro?
Sell Similar on Swappa
iPhone 15 Pro Specs
| Capacity | 3274 mAh |
| USB | USB-C |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1179x2556 |
| Screen Size | 156 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 461 ppi |
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 147 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 187 g 6.6 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...