Google Pixel 4a
$56
- LZHK77151
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 4a
Good
--%
Battery Health
128GB
6GB
Black
Verizon
G025J
Google Pixel 4a - Great Starter phone for kids
Just the phone - no accessories or charging cables or anything else.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Device is being sold because of an upgrade. Phone charges and connects to wifi / makes phone calls when SIM card is added (not included). Just the phone - no accessories included.
Ships from
Omaha, NE
5.0 of 5.0 stars,
1 rating
Free Shipping
- Seller ships from Omaha, NE
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: July 12, 2025
- Date Updated: Aug. 4, 2025
- Date Expires: Aug. 20, 2025
- Date Closed: Aug. 4, 2025
Want to sell your Google Pixel 4a?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4a Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3140 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 148 mm 5.8 inches |
| Pixels Per Inch | 444 ppi |
Size and Weight
| Width | 69 mm 2.7 inches |
| Height | 144 mm 5.7 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 143 g 5.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...