Samsung Galaxy Note 10
$128
- LZHI53973
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy Note 10
Good
--%
Battery Health
256GB
8GB
Black
AT&T
SM-N970U
Samsung Galaxy Note 10 For AT&T Network
⭐️⭐ FOR AT&T NETWORK ONLY ⭐️⭐
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
-Excellent condition, 9 out of 10 rating!
-Passed 19-point self-test mode (see photo)
-Includes original Bluetooth S-Pen
-Android 10
Ships from
Shakopee, MN
4.5 of 5.0 stars,
46 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Shakopee, MN
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: July 9, 2025
- Date Updated: Aug. 1, 2025
- Date Expires: Aug. 17, 2025
- Date Closed: Aug. 1, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy Note 10?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 10 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3500 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2280 |
| Screen Size | 159 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 400 ppi |
Size and Weight
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 151 mm 5.9 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...