Samsung Galaxy Note 10
$165
- LZEZ17067
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy Note 10
Good
--%
Battery Health
256GB
8GB
Black
Unlocked
SM-N970U1
256GB - Unlocked - Ships fast!
Phone works perfectly and is unlocked for all networks. Data reset ready to go. Charger not included. 30 day warranty. Ships fast.
#177320
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • Unlocked
- • Cricket
- • Ting
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Please see all pics for actual phone condition.
Ships from
San Jacinto, CA
5.0 of 5.0 stars,
146 ratings
Free Shipping
- Seller ships from San Jacinto, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: May 9, 2025
- Date Updated: May 23, 2025
- Date Expires: May 30, 2025
- Date Closed: May 23, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy Note 10?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 10 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3500 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2280 |
| Screen Size | 159 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 400 ppi |
Size and Weight
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 151 mm 5.9 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...