Apple iPhone Xs Max
$145
- LZDV43660
- Approved
- Low Price
- Expired
Apple iPhone Xs Max
Good
80%
Battery Health
64GB
Gold
Xfinity
A1921
🔥 *LIKE NEW* Apple iPhone Xs Max 64GB in Gold🔥 | REPUTABLE SELLER
🔥 *LIKE NEW* Apple iPhone Xs Max 64GB in Gold🔥 | REPUTABLE SELLER
Free, same Day Shipping
---
SKU 132
Battery Health
- 80% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Extremely light marks throughout
Ships from
Chicago, IL
4.5 of 5.0 stars,
125 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Chicago, IL
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: April 10, 2025
- Date Updated: June 14, 2025
- Date Expires: June 14, 2025
- Date Closed: June 14, 2025
Want to sell your Apple iPhone Xs Max?
Sell Similar on Swappa
iPhone Xs Max Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3179 mAh |
| Longevity | 13 hours |
| USB | Lightning |
| Qi | |
Screen and Display
| Resolution | 1242x2688 |
| Screen Size | 165 mm 6.5 inches |
| Pixels Per Inch | 456 ppi |
Size and Weight
| Width | 77 mm 3.1 inches |
| Height | 158 mm 6.2 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 208 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...