Samsung Galaxy Note 20 5G
$186
- LYMJ98426
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy Note 20 5G
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Mystic Gray
AT&T
SM-N981U
Good) AT&T Unlocked Samsung Galaxy Note20 5G 128 GB 3408
Make Samsung
Model SM-N981U
color Gray
storage 128gb
original Carrier AT&T
tested and fully functional
Locked status Unlocked
Condition Good
AT&T
- Carrier compatible with AT&T
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • Republic Wireless
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Refer to photo
Ships from
Mesquite, TX
5.0 of 5.0 stars,
811 ratings
Trusted
Seller designated trusted by Swappa staff
Free Shipping
- Seller ships from Mesquite, TX
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Nov. 17, 2024
- Date Updated: Dec. 9, 2024
- Date Expires: Dec. 17, 2024
- Date Closed: Dec. 9, 2024
Want to sell your Samsung Galaxy Note 20 5G?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 20 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4300 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2400 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 393 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 3.0 inches |
| Height | 162 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 192 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...