Google Pixel 4 XL
$167
- LYKS58319
- Approved
- Sold
Google Pixel 4 XL
Mint
--%
Battery Health
128GB
6GB
White
Verizon
G020J
Google Pixel 4 XL 128GB Cleary White Verizon - Mint condition!
Google Pixel 4 XL with 128GB storage in Clearly White color for Verizon in perfect condition. Includes original box and accessories and genuine Google Pixel case. Barely used, battery still at full capacity. Always had screen protector and case.
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Flemington, NJ
5.0 of 5.0 stars,
25 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Flemington, NJ
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 5, 2024
- Date Updated: Oct. 7, 2024
- Date Expires: Oct. 15, 2024
- Date Closed: Oct. 7, 2024
Want to sell your Google Pixel 4 XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4 XL Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 32 hours |
| USB | USB-C |
| Qi | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3040 |
| Screen Size | 160 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 534 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 3.0 inches |
| Height | 160 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 193 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...