Google Pixel 4
$124
Not Buyable
- LYBQ55074
- Sold
Google Pixel 4
Good
--%
Battery Health
64GB
6GB
Black
Unlocked
G020I
Google Edition
Seller Listing Description
This phone is in great shape with minimal wear. No scratches on the screen or the back. Will include the charger.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Minor wear on the volume rocker. The coating came off.
Ships from
Moore, SC
5.0 of 5.0 stars,
1 rating
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: Feb. 12, 2024
- Date Updated: Feb. 20, 2024
- Date Closed: Feb. 20, 2024
Want to sell your Google Pixel 4?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 32 hours |
| USB | USB-C |
| Qi | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3040 |
| Screen Size | 160 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 534 ppi |
Size and Weight
| Width | 75 mm 3.0 inches |
| Height | 160 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 193 g 6.8 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...