Google Pixel 4a 5G
- LXNX60190
- Sold
Google Pixel 4a 5G
Seller Listing Description
Good condition. Including Quad Lock case ($30) and tempered glass screen protector that has been on it the entire time. I actually may like this phone better than the newer model I replaced it with. It has the snappy rear fingerprint reader and an aux headphone jack.
Includes:
- Phone
- USB-C cable
- Quad Lock case
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Some scuffs on back from rub against case.
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 27, 2023
- Date Updated: Dec. 31, 2023
- Date Closed: Dec. 31, 2023
Want to sell your Google Pixel 4a 5G?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4a 5G Specs
| Capacity | 3885 mAh |
| USB | USB-C |
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 158 mm 6.2 inches |
| Pixels Per Inch | 416 ppi |
| Width | 74 mm 2.9 inches |
| Height | 154 mm 6.1 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...