Google Pixel 3a XL
$98
Not Buyable
- LXGT30154
- Expired
Google Pixel 3a XL
Good
--%
Battery Health
64GB
4GB
White
Unlocked
G020C
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Essentially no damage to phone. Works well
Ships from
Mc Lean, VA
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: June 25, 2023
- Date Updated: July 6, 2023
- Date Closed: July 6, 2023
Want to sell your Google Pixel 3a XL?
Sell Similar on Swappa
Pixel 3a XL Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3700 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2160 |
| Screen Size | 152 mm 6.0 inches |
| Pixels Per Inch | 402 ppi |
Size and Weight
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 160 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 167 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...