Apple iPhone 14 Pro Max
- LXFV87790
- Expired
Apple iPhone 14 Pro Max
Seller Listing Description
14 pro max 128gb purple new in box on screen comes with screen protector 🚚 Fast Shipping:
Your satisfaction is our priority. Rest assured, your iPhone 14 Pro Max will be shipped within 24-48 hours of purchase, securely packed to ensure its safety during transit. We understand the excitement of receiving your new device, and we're committed to getting it to you as quickly as possible.
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: June 1, 2023
- Date Updated: Aug. 7, 2023
- Date Closed: Aug. 7, 2023
Want to sell your Apple iPhone 14 Pro Max?
Sell Similar on Swappa
iPhone 14 Pro Max Specs
| Capacity | 4323 mAh |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1290x2796 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 460 ppi |
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 161 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 240 g 8.5 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...