Apple iPhone 14 Pro
- LWNG62343
- Canceled
Apple iPhone 14 Pro
Seller Listing Description
++ Buy at listed price . Receive free BONUS gift ++
* this is the international A2889 model that has sim tray
* If you want privacy, avoid Esim software bugs ,and ,keep big carriers from stealing your personal usage data, location data and marketing info etc . You Need this model iPhone 14 pro
* 128 gb
* Color : Silver
* Factory Unlocked
* A2889 model
* SEALED NEW
* IMEI is verified by swappa Buy with confidence.
++ Bundle includes
+ Samsung wireless charging pad,
+ Mophie portable battery pack XL ,
+ Apple type C wall adapter ,
+ ZAGG glass screen protector
$$ Buy full price . Receive free BONUS gift $$
~ weekday Fedex or UPS orders ship out 24/7
~Weekend FedEx or UPS orders ship out 24/7
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: Dec. 11, 2022
- Date Updated: Dec. 29, 2022
- Date Closed: Dec. 29, 2022
Want to sell your Apple iPhone 14 Pro?
Sell Similar on Swappa
iPhone 14 Pro Specs
| Capacity | 3200 mAh |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1179x2556 |
| Screen Size | 156 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 461 ppi |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 148 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 206 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...