Apple iPhone 13 Pro Max
- LWFJ69159
- Canceled
Apple iPhone 13 Pro Max
Seller Listing Description
Iphone 13 Promax 256gb Graphite
Factory Unlocked Clean Imei Full Paid Off
Condition Mint
Battery Health 100%
Exra Case Cover Included Extra Screen Protector Included Camera Screen Protector Included
3.5% Extra Fee International Paypal Account
Yes Freight Forwarder Acepted Under Swappa Policy
Scam Not Welcome I Record All Serial Number
Signature Included On The Shipping
Thanks
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
n/a
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Seller Shipping Policy
Shipping Usps Priority 2-4 Day Transit Time
Shipping Usps Express Mail 1/2 Day Transit Time
All Include Signature Confirmation
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Seller Return Policy
All Item Have 7 Day Money Back Guarantee
Re-Stock Fee 5 % By Buyer Fault
Return The Item On The Same Condition Before Shipping Out
Listing Metadata
- Date Created: May 20, 2022
- Date Updated: May 24, 2022
- Date Closed: May 24, 2022
Want to sell your Apple iPhone 13 Pro Max?
Sell Similar on Swappa
iPhone 13 Pro Max Specs
| Capacity | 4352 mAh |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
| Resolution | 1284x2778 |
| Screen Size | 170 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 457 ppi |
| Width | 78 mm 3.1 inches |
| Height | 161 mm 6.3 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 240 g 8.5 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...